Продавець AlefBet.com.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
452 відгуків
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38063-769-23-95
+380637692395
+380678873938
Alefbet.com.ua

Новий курс англійської мови Super Minds - новинка осені 2018

Новий курс англійської мови Super Minds - новинка осені 2018

Курс з англійської мови Super Minds розроблено спеціально для учнів-початківців та спрямований на посилення пам'яті, тренує розумові здібності та посилює мовні навички.

Super Minds представлено 7 рівнями навчання – Starter, 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Створений командою кваліфікованих спеціалістів, курс дозволяє розкрити весь потенціал здібностей учнів. Методологія курсу розрахована в першу чергу на розвиток навичок мислення та креативність ідей. На протязі навчання на поліпшення результатів кожні 2 рівні додають новий рівень матеріалу.

Велика увага приділена питанням фонетики. Автор курсу надає деталізований навчальний план, синтезований у книги для вчителя до кожного рівня окремо, де можна ознайомитися із методологією викладання, підходами у навчанні, кращими практиками та результатами дослідів. Також у посібниках міститься теоретична інформація, що спрямована надати істотної підтримки викладачу у питаннях викладання фонетичного матеріалу.

Однією з головних рис курсу є розвиток мислення та розумових здібностей кожної дитини. Дослідження надають наступну інформацію: якщо учень постійно тренує свій мозок, його когнітивні здібності покращуються та надають можливість вирішувати більш складні задачі різного рівня, пов'язаних із матеріалами вивчення.

Таким чином, дитина, спостерігаючи за успіхами, бажаю продовжувати навчання, а його самооцінка зростає. Навіть найуспішніші люди планети на народилися такими, а досягли успіху у різних сферах життєдіяльності завдяки неймовірної працьовитості.

На офіційному сайті видавництва Cambridge University Press у відповідному розділі можна знайте посилання на канал в Youtube, де є матеріали, що допоможуть вести урок.

Структура шкірного рівня виглядає таким чином:

Student's Book + DVD – Підручник учня із відеоматеріалами

Workbook + Online Recourses – Робочий зошит із вправами онлайн, що надає змогу вчителю бачіті результати кожної дитини у режимі реального часу

Grammar Practice Book – Підручник із граматики

Teacher's book – Книга для вчителя, що містить методологію викладання

Teacher's Recourse Book + CD – книга вчителя із інтерактивним матеріалом, який допомогає виконати учбовий план

Posters – Плакати містять схематичний матеріал

Flashcards – Картки із зображеннями, що використовуються для виконання певних вправ.

Student's Book + Workbook + DVD Online Recourses – комплект посібників, до якого належить підручник із диском та зошит учня.

Super Minds – це перший крок у світ фонетики англійської мови від інтернет-магазину alefbet.com.ua

 

Інші новини