Корзина
245 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380503004314
+380637692395
Alefbet.com.ua

Курс английского языка Straightforward (обновленная информация)

Курс английского языка Straightforward (обновленная информация)

Курс англійської мови Straightforward (Стрейтфорвард) від видавництва Macmillan (Макміллан), Великобританія, зазгнав деякі зміни та виданий вже удруге, що каже про його значну популярність серед студентів та викладачів в Україні та світі. З’явився новий дизайн, оновилися заголовки, тексти і завдання з врахуванням нашого швидкоплинного світу, що зробило курс привабливішим до використання, більш релевантним.  

Методологічно курс залишився колишнім, його уроки розраховані на заняття у 90 хвилин, а ретельно підібрані тексти тематично створюють відчуття присутності, що все більше залучає у навчанні та здібне ще більше зацікавити учня. З’явилися додаткові завдання на розвиток спілкування, діалоги та тексти на закріплення лексики. Також зафільмовані нові відео ролики.

Разом із оновленими онлайн та друкованими матеріалами вони роблять урок інтерактивним, а засвоєння мови відбувається значно швидше.

Курс, як і раніше, представлено о 6 рівнях, тому вивчаючи англійську мови за ним, можна підняти рівень володіння мовою з Beginner до Advanced, що і є ціллю цього курсу.

Структура курсу англійської мови Straightforward представлена наступним чином:

  • Student’s Book – підручник англійської мови із уроками і завданнями на розвиток всіх основних навиків, містить вправи для самоконтролю. Складні слова, що зустрічаються у текстах винесено окремо та поміщені у словник наприкінці підручника, тому нема потреби у часі, щоб відволікатися на них. Містить також розділ функціональної мови, де є загальна та повсякденна лексика
  • Student’s Book + Online – підручник Стрэйтфорвард із доступом до електронної версії підручника, що робить його використання зручним та мобільним крізь різноманітні цифрові гаджети, що дозволяє займатися мовою повсюдно. Граматика підручника представлена у вигляді нескладного пояснення, а наступні завдання дозволяють опрацювати непрості граматичні конструкції
  • Workbook + CD – робочий зошит до підручника із диском та відповідями до вправ у кінці навчального посібника. Забезпечена розширеним граматичним та лексичним матеріалом, що вивчається у підручнику. На диску містяться записи до вправ та завдань, а також деякі озвучені тексти, що дозволяє тренувати навики розуміння тексту та виробляти власну правильну фонетичну вимову.
  • Student’s Book + Workbook + CD – комплект підручника та робочий зошита до нього із диском – центральний навчальний пакет курсу. На нашому сайті https://alefbet.com.ua представлено із підручником без онлайн доступу, але можлива комплектація обговорюється окремо із клієнтом.
  • Teacher’s Book + Online – книга для вчителя традиційно містить методологічний матеріал, а також відповіді до вправ підручника та зошита до нього. На диску можна знайти відео матеріали до уроків та тексти для тиражування та проведення уроків з контролю рівня знань учнів. Онлайн код забезпечує доступ до електронної версії підручника.
  • Class Audio CD – диски з курсу англійської мови із аудіо матеріалами для виконання завдань. Дозволяють тренувати вимову та відчути різницю між різними акцентами англійської мови.

Оригінальні підручники, книги та зошити, диски до них від офіційного представника видавницва Макміллан а Україні представлено на сторінках інтернет-магазину AlefBet.com.ua

Другие новости