Корзина
282 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380637692395
Alefbet.com.ua

Курс немецкого языка Mit uns (обновленная информация)

Курс немецкого языка Mit uns (обновленная информация)

Курс німецької мови Mit uns (міт унс) від видавництва Hueber (Хубер), Німеччина, передбачений для підлітків.

Mit uns – підручник для молодих людей, що вже вивчали німецьку мову та які мають рівень веще середнього. Навчальний матеріал спирається на попередні знання та систематично розвиває їх. Завдяки різноманітності цікавих тем та текстів молодим людям пропонується виражати свої самостійні точки зору до того чи іншого питання і там чином розвивати свої мовні навики.

Підліткові образи для ідентифікації та самоідентифікації

Теми, що розглядаються у підручнику представлені такими ж молодими людьми, як і ті що вивчають німецьку за цим курсом молодь. Таким чином, створюється емоційний зв’язок із юними учнями. Тематично підібрані аутентичні тексти для читання та прослуховування представляють інтерес для молодих людей, тому навчання читанню та аудіюванню відбувається легко.

Розвиток навиків усної та письмової мови

Розвиток навиків усної та письмової мови знаходиться у центрі уваги із самого початку. Пропонується велика кількість завдань на вимову текстів різної молодіжної тематики та написання електронних листів, що імітують живу переписку між молодими людьми. Прозорі та зрозумілі задачі стимулюють вироблення мови, як в індивідуальній роботі, так і у групових формах викладання. Письмові та усні завдання, що не повторюються, та проекти сприяють розвитку навиків висловлювання особистої думки та бажання.

Поєднання підручника та робочого зошита Mit uns

Тексти підручника складі таким чином, щоб разом із словарним запасом у навчанні засвоювався новий граматичний матеріал та нові граматичні структури.

Робота із робочим зошитом побудована таким чином, щоб граматичні структури били виявлені на опрацьовані і при необхідності повторені шляхом самостійного пошуку правил у підручнику. Стратегія, що спрямована на самостійне поповнення словарного запасу та цільове навчання письму, підтрумує вивчення мови.

Концепція побудови підручника Mit uns:

  • Завдання на поглиблення та розширення навчального матеріалу
  • Правила граматики та граматичні структури
  • Вправи на розвиток вимови
  • Сторінка для повторення для вивчення словарного запасу
  • Прослуховування текстів для навчання вимови у форматі МР3 та безліч онлайн завдань

Підготовка до іспитів

Разом із підручником цього курсу ви підготуєтесь до різних рівнів і форматів іспитів, зокрема до іспиту на отримання сертифікату з німецької мови (DSD I и II), Гете B1, B2 и C1, а також до іспитів ÖSD.

Підручники з німецької мови Mit uns, а також робочі зошити, диски і комплекти навчальних посібників можна купити у інтернет-магазині AlefBet.com.ua

Другие новости