Корзина
285 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380637692395
Alefbet.com.ua

Курс немецкого языка Ideen (обновленная информация)

Курс немецкого языка Ideen (обновленная информация)

Курс німецької мови Ideen (ідєєн) від видавництва Hueber (Хубер), Німеччина, розроблений для підлітків та молодих людей у Німеччині та за кордоном без попередніх знань із німецької мови.

Результати навчання: курс видається у трьох підручниках за рівнями А1, А2 та В1 відповідно до Європейської рекомендованої системи для мов та готує студентів для складання іспитів відповідного мовного рівня.

Нові ідеї для навчання підлітків

Навчання у юному віці – цікава, але не завжди проста задача. Причини багатьох складнощів часто пов’язані із проблемами підліткового віку. На перехідному етапі від дитинства до дорослого життя підлітки повинні переглянути свою власну ідентичність.

Ideen – це підручник, що пропонує професійний матеріал для специфічних завдань цієї цільової групи. Структура розділів уроків, вибір текстів, типологія вправ, ілюстрації та загальна побудова – вс це відповідає вимогам специфіки підліткового віку.

Теми: від незвичного до власного світу досвіду

Підліткам нелегко розповідати про себе та розкривати особисті риси характеру та власні особливості. Чим зміст матеріалу далі від їх власної життєвої ситуації, тим більш мотивуючим та стимулюючим він зазвичай виглядає. Їм подобається ототожнювати себе із видатними особистостями, дивлячись на яких вони набувають якості, що необхідні для виживання у дорослому світі – мужність, геніальність, креативність та любов. Перевага незвичного змісту іде поряд із реалістичною детальною інформацією.

Методологія Ideen

Ideen засновано на цілеспрямованому, комунікативному підході, при якому навики спілкування та інші мовні навики цікавими та мотивуючими для підлітків засобами поєднуються для розвитку здатності молоді спілкуватися іноземною мовою.

Типи текстів Ideen

Ideen пропонують безліч справжніх текстів, таких як короткі тексті з журналів та газет, інтерв’ю, короткі розповіді, пісні, вірші та фоторепортажі. Ці тексти у систематизованій формі створюють платформу для пред’явлення учням основних граматичних структур та словарного запасу.

Будова підручника:

  • Підручник кожного рівня містить 12 уроків, що організовані у три модулі
  • Кожний урок складається з восьми сторінок і чітко структурований за принципом повторювання
  • У кожному модулі є дві пріоритетні сторінки, так званий регіональний учбовий підрозділ, дана пропозиція для навчального проекту та огляд граматики.

Робочий зошит із аудіо CD:

Завдання на здійснення різних видів діяльності дають учням додаткові можливості для розширеної практики та закріплення мовних ресурсів, які вони вивчили на уроці. Робочий зошит може бути використаним як у класі, так і вдома у якості домашнього завдання.

Як показує практика, учні у цьому віці можуть знаходитися на різних рівнях мовної підготовки. Тому завдання у робочому зошиті розроблені таким чином, щоб вони надавали учням різних рівнів компетенції однакове почуття досягнення вивченого матеріалу.

До робочого зошита є аудіо-диск із аудіо-текстами.

Усі підручники, робоі зошити, диски та посібники для вчителя Ideen можна придбати у інтернет-магазині AlefBet.com.ua

Другие новости