Корзина
245 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380503004314
+380637692395
Alefbet.com.ua

Курс немецкого языка Im Beruf (обновленная информация)

Курс немецкого языка Im Beruf (обновленная информация)

Курс німецької мови Im Beruf (ім беруф) від видавництва Hueber (Хубер), Німеччина, розрахований на аудиторію у віці від 16 років та вище із рівнем підготовки від В1, що вивчають німецьку мову за професійним спрямуванням.

Підручник буде вельми корисний для вивчення мови на загальних мовних курсах із професійною мовною орієнтацією. Підходить для усіх професійних груп.

Підручник охоплює рівні від В1+ до В2.

Im Beruf! Бути на роботі – бути у житті!

Заява, перший робочий день, спілкування із колегами – новий підручник Im Beruf адаптований до повсякденної лексики спілкування у німецькомовній країні. Тож він ідеально підходить для учнів, які шукають роботу або вже працюють у німецькомовній компанії, але потребує відповідних мовних навиків.

Від навчання до повсякденної праці

Проведіть ділові переговори на зустрічі, дайте чіткі інструкції, дайте відповідь на питання, відвідайте збори, зрозумійте протокол, поясніть технічний пристрій, дайте відповідь на скаргу, проконсультуйтесь із колегами. Безліч прикладів професій, таких як бізнес-адміністрування, шеф-кухар, технік, медсестра по догляду за пристарілими людьми та інші дають зрозуміти, що отримані знання можуть бути легко перенесені у власне професійне середовище.

Спілкування у дії

Курс Im Beruf орієнтований на розвиток навиків активного спілкування – методологічно для цього використовуються різні комунікативні стратегії у професійному контексті. Різні вправи та безліч рольових ігор слугують привидом багато розмовляти на заняттях і практикуватися самостійно, і таким чином розвивати теЮ що вивчили.

Орієнтоване на попит педагогічне проектування

Підручник Im Beruf містить 15 уроків. Уроки короткі та лаконічні. Після початкової сторінки із асоційованими завданнями знаходяться три окремі сторінки, кожна з яких присвячена одному лінгвістичному акту. Це дозволяє гнучко адаптувати контент до потреб учасників навчального процесу.

Після кожних 3х уроків є подвійна сторінка «Екстра» із міжкультурними значними темами із професійного світу та подвійна сторінка із лексики та граматики

Така побудова матеріалу допомагає вчителеві без зайвих зусиль розробити навчальний план до цього курсу.

Із повагою,

Інтернет-магазин іноземної літератури AlefBet.com.ua

Другие новости