Корзина
245 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380503004314
+380637692395
Alefbet.com.ua

Курс немецкого языка Menschen im Beruf (обновленная информация)

Курс немецкого языка Menschen im Beruf (обновленная информация)

Курс німецької мови Menschen im Beruf (меншн ім беруф) від видавництва Hueber (Хубер), Німеччина, передбачено для дорослих та молоді у віці від 16 років, що бажають набути відповідну термінологію у додаток до загальних знань із німецької мови.

Підручники можуть використовуватися для викладання у технічних та професійних училищах.

Технічна мова робить знання спеціаліста ідеальними.

Menschen im Beruf забезпечує індивідуальну мовну підготовку, що дає практичні знання.

Нова лінійка підручників Menschen im Beruf – людей, що працюють за певним професіним напрямком, розвиває мовні навики для різних професій, таких як туризм, догляд та медицина.

У першу чергу даються комунікативні навики, необхідні для відповідного професійного контексту. Систематично відпрацьовуються спеціалізований словарний запас та часто використовувані у мові вирази: конкретні ситуації з повсякденного трудового життя змальовуються за допомогою жвавих діалогів та безліч аутентичних текстів для прослуховування та читання.

Так, наприклад, працюючи із підручником Туризм, студенти вчяться спілкуватися у різних ситуаціях в готелі. Типові мовні та слухові ситуації практикуються з точки зору співробітників готелю на рецепції та у ресторані.  

Підручник Догляд дає словарний запас та часто використовуваним термінам та виразам, що необхідні у медичному персоналу для роботи у клініках, домах престарілих та у догляді на дому.

У підручнику Медицина розглядаються усі сфери спілкування у медичних професіях: спілкування між колегами, із сестринським персоналом, а також із пацієнтами та родичами.

Практично орієнтовані вправи забезпечують динаміку занять. Підручники у привабливих обгортках містить диски зі всіма аудіо текстами, де вся технічна мова пропонуються у форматі MP3 у якості аудіо тренінгу для прослуховування та вимови.

Підручники Menschen im Beruf можуть використовуватись для навчання у виключно технічних мовних курсах із відповідною попередньою підготовкою, або паралельно із будь-яким підручникам загального спрямування – наприклад, для рівнів А1 – В1, у якості додатку до підручників Menshen. Послідовність подачі матеріалу у підручниках Menshen у туризмі та Menshen за доглядом повністю відповідають із послідовністю матеріалу у підручниках Menshen. Таким чином, загальний лексичний матеріал і термінологія можуть ідеально поєднуватися.

Оригінальні кольорові підручники, робочі зошити, книги для вчителя, тести, диски та додаткові навчальні посібники від офіційного представника видавництва Хубер в Україні можна придбати в інтернет-магазині AlefBet.com.ua

Другие новости