Корзина
245 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380503004314
+380637692395
Alefbet.com.ua

Курс немецкого языка Deutsch.com (обновленная информация)

Курс немецкого языка Deutsch.com (обновленная информация)

Курс німецької мови Deutsch.com (Дойч ком) від видавництва Hueber (Хубер) в Україні.

Цільова група: Підлітки та молоді люди у Німеччині та поза її межами без попередніх знань із німецької мови.

Ціль навчання: Курс видається у трьох рівнях А1, А2 та В1 відповідно до Європейської рекомендованої системи для мов та готує студентів до складання іспитів відповідного мовного рівня.

Навчальний курс Deutsch.com було розроблено молодою, динамічною командою авторів у співробітництві та під керівництвом професора, доктора наук Герхарда Нойнера.

Deutsch.com тримається тієї думки, що Загальноєвропейська рекомендована система для мов є фундаментальною основою багатомовності.

Вивчення німецької мови відбувається у головах учнів у контексті багатомовності. Це означає, що іноземну мову можна вивчати як відокремлено, так і із застосуванням особливостей рідної мови для вивчення іншої. На цьому фоні легко можна побачити різницю методів викладання та вивчення іноземної мови. Ціль даного методу полягає у тому, щоб запропонувати ефективні та економічні до часу методи викладання та навчання.

Deutsch.com активно привертає учнів до викладання та навчання.

Існуючі знання рідної мови та вже набуті із іноземної активуються та викладаються. Виявляються та приймаються до уваги збіги та відмінності між мовами. Це відноситься у першу чергу до лексики, а також до елементарних знань у граматиці. Існуючі методи навчання та стратегії покликані допомогти виявити ці подібності.

Deutsch.com у світі підлітків

Матеріал у підручниках Deutsch.com розподілений між рівнями та змальовує багату палітру образу життя та реалії молодих людей у німецькомовних країнах. Таким чином, учень представляє регіональну інформацію регіонального змісту. Сучасні типи текстів, взяті, у тому числі і із інтернету (інтернет-портали, профілі, чати, форуми, блоги), являють собою справжні тексти, що використовуються у Німеччині.

Методологія курсу.

deutsch.com наслідує комунікативному підходу, який об’єднує стратегії багатомовності та орієнтований на досягнення цілей. З самого початку навчання розвиваються навички сприйняття та відтворення навчального матеріалу. Нові знання із граматики, лексики та мови систематично відтворюються як маленькі цеглинки, забезпечуючи таким чином постійну стійку прогресію знань. Чітка класифікація кратних та прийнятних задач у відповідності із навичками та завданнями навчання (прослуховування, читання, мова, письмо, граматика, лексика) відтворює зрозумілість навчального курсу та дозволяє швидко орієнтуватися у матеріалі.

Структура підручників.

Уроки кожного рівня розподілені на 6 модулів. Кожний підручник за рівнем 1 та 2 мають 18 уроків на 6 сторінках кожний, 3 рівень – 12 уроків на 8 сторінок.

Крім того, у кожному уроці є сторінка із журналу із додатковою регіональною інформацією, орієнтованою на молодь, що мотивує до вивчення мови, а також загальна сторінка за тематикою уроку.

У підручник за першим рівнем перший модуль включає також стартовий модуль, що використовує початковий навчальний мовний матеріал для створення тематичної та лексичної основи для розвитку перших мовних навичок.

Додаткові матеріали

Робочий зошит до підручника із CD:

Зошит передбачено для повторення та поглиблення учбового матеріалу із підручника. У додаток до вправ із граматики, лексики та розмовної мови, широкий спектр завдань включає додаткові, контрастні вправи, що дозволяють порівняти рідну мову із іноземною. Також існують вправи із фонетики та лексики, завдання для самоконтролю та самооцінки, останні розробки із врахуванням норм та положень Європейської рекомендованої системи для мов.

Чотирьох стороння платформа у кінці кожного модулю може бути використана як для самостійного вивчення, так і для роботі у класі. Тут ще раз повторюються теми та зміст модулю із акцентом на набуття навиків та додаткову культурологічну інформацію. Кожний модуль завершується пропозицією до проекту.

Книга для вчителя:

Методологічні та дидактичні поради допоможуть вчителеві оптимально розробити план уроків в залежності до групи учнів, застосовувати завдання на повторення та зробити уроки різнобарвними, запропонувати додаткові тести, різні варіанти шаблонів і ігрові ідеї.

deutsch.com дозволяє працювати із широким колом задач та тем:

  • розробити різні форми викладання, орієнтовані на конкретні дії
  • задовольнити потреби неоднорідної учбової групи
  • активно залучити учнів у навчальний процес
  • змалювати картину німецькомовних країн, що зікава молоді.

DVD:

У шести розважальних відео кліпах два головних герої Біна та Оллі знайомляться у інтернеті та спілкуються там доки не зустрінуться у реальному житті. Захоплюючим та мотивуючим чином для молоді вивчається та повторюється навчальний матеріал окремих модулів deutsch.com 1. Зміст диску відповідає послідовності викладання матеріалу у підручнику таким чином його можна використовувати на уроці.

Офіційні оригінальні підручники та навчальні посібники Hueber можна придбати у інтернет-магазині AlefBet.com.ua

Другие новости