Корзина
245 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380503004314
+380637692395
Alefbet.com.ua

Курс немецкого языка Das Neue Deutschmobil (обновленная информация)

Курс немецкого языка Das Neue Deutschmobil (обновленная информация)

Курс німецької мови Das Neue Deutschmobil (Дойчмобиль) від видавництва (Klett) Клетт-Методика розроблено для дітей та підлітків молодшого шкільного віку, що не мали попередніх знань німецької мови.

Матеріал курсу заснований на рекомендаціях Загальноєвропейської рекомендованої системи для мов та готує до проходження іспиту на отримання Сертифікату німецької мови для підлітків (Zertifikat Deutsch für Jugendliche), рівень В1.

Тематичні уроки пробуджують цікавість та бажання спілкуватися, мотивують до вивчення німецької мови.

Перевірений досвідом успішний підручник пропонує структурований, поступово ускладнений учбовий матеріал для методологічного різнобарв’я уроків.

Відповідна до віку граматична послідовність, а також короткий зміст граматики уроку у вигляді коміксу підтримують наживе та самостійне навчання.

Підручники Das Neue Deutschmobil:

Самостійна робота можлива завдяки 14 рівномірно структурованим урокам до кожної теми, зрозумілому та привабливому плануванню, чітким символам для легкої орієнтації. Постійними компонентами уроків є географічні данні Германії, Австрії та Швейцарії, а також фонетичні вправи та мовні медіа-бокси.

Робочі зошити Das Neue Deutschmobil:

Різнорівневі вправи, що пропонуються у робочому зошиті, розташовані у паралельній відповідності до матеріалу підручника. Також на 8 сторінках, відведених для кожного уроку, наведені систематичні вправи для вивчення словарного запасу. Наприкінці кожного уроку сторінка «Я-книга» („Ich-Buch“) навчає письмовому висловленню до теми уроку.

Тестові буклети Das Neue Deutschmobil:

Містять тести, адаптовані до відповідних уроків, слугують для перевірки та закріплення вивченого матеріалу, та для документування індивідуального прогресу навчання. Їх можна використовувати паралельно із підручниками та робочими зошитами.

Буклети для вивчення слів Das Neue Deutschmobil:

Мовні тексти структуровані у три стовпчика. Перший містить слова, що вивчаються, другий – словарний запас у контексті, третій – порожні стрічки для заповнення еквівалентом рідної мови.

Посібники для вчителів Das Neue Deutschmobil:

Книги для вчителів містять детальну дидактичну та методологічну інформацію за всіма вправами підручників та робочих зошитів. Крім того, вони містять транскрипцію аудіо текстів, відповіді до вправ підручників, робочих зошитів та книг із текстами, а також численні навчальні ігри та шаблони для копіювання.  

З повагою, 

Інтернет-магазин AlefBet.com.ua

Другие новости