Корзина
245 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380503004314
+380637692395
Alefbet.com.ua

Курс английского языка Highly Recommended (обновленная информация)

Курс английского языка Highly Recommended (обновленная информация)

Курс англійської мови Highly Recommended (Хайлі Рекомендед), третє видання від видавництва Oxford (Оксфорд, Великобританія створено для співробітників та фахівців ресторанного та готельного бізнесу, а також студентів профільних вищих навчальних закладів, відповідає рівню володіння мовою Intermediate.

Highly Recommended забезпечую ступінь володіння мовою на рівні, що необхідний для спілкування із клієнтами та співробітниками ресторанної та готельної, туристичної галузі у різних випадках: резервування, поселення, виселення клієнтів, реагування на запити та скарги, приймання платежів.

Особливості курсу:

Тексти курсу відображають реальну картину ситуацій, із якими стикаються співробітники галузі

Вправи на розмовну мову

Тести щодо перевірки рівня знань за кожним розділом

Розвиток комунікативних навичок для спілкування та допомоги клієнтам

Курс стане цікавим кожному, хто намагається зв’язати своє майбутнє із ресторанним чи готельним бізнесом. Особливо даний курс актуальний для студентів із України. В нашій країні ці галузі щойно починають розвиватися як і сама країна. З’являється більша кількість готелей різного рівня, у тому числі і зі світовим ім’ям. Все більша кількість іноземних гостей кожного року відвідують Україну, розвивається внутрішній туризм. Звісно, попит на кваліфіковані кадри зростатиме щороку поступово. Необхідно якісно, швидко та гідно представити свою країну та задовольнити потреби клієнта, а володіння англійською мовою є універсальним для спілкування із гостями практично з кожної країни.

До складу курсу Highly Recommended включено наступні навчальні посібники:

  • Student’s Book – підручник студента, складається тематично із розділів, кожен з яких відповідає за конкретний професійний напрямок готельного або ресторанного бізнесу
  • Workbook – робочий зошит до підручника англійської мови містить вправи для закріплення матеріалу
  • Student’s Book+Workbook – комплект підручника та робочого зошита до нього є пакет із двох посібників з вивчення професійного курсу англійської мови
  • Class Audio CD – диски до підручника, містять аудіо матеріали для прослуховування та виконання вправ посібника
  • Teacher’s Book – методичні вказівки курсу до кожного уроку, додаткові освітні матеріали і тести для контролю рівня знань студентів.

Всі оригінальні курси з вивчення англійської мови від офіційного представника британського видавництва Оксфорд в Україні представлено на сторінках інтернет-магазину AlefBet.com.ua

Другие новости