Корзина
245 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380503004314
+380637692395
Alefbet.com.ua

Новинка января 2019: курс английского языка Open Mind

Новинка января 2019: курс английского языка Open Mind

Курс англійської мови Open Mind (Оупен Майнд) від британського видавництва Macmillan (Макмілан), Великобританія, - сучасний курс для дорослих, спеціально розроблений для розвитку персональних навиків студентів та розкриття їх індивідуальних здібностей заради посилення професійних конкурентних переваг в роботі та кар’єрі.

Рівень підготовки: А1 – С1 або Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate, Advanced.

Основна ідея курсу – відкриття можливостей, точніше розкриття можливостей, посилення конкурентних переваг кожної людини разом із вивчення англійської мови. Дійсно, вивчення мови, її застосування та знання особливостей відриває великі перспективи та надає нові можливості. Для розвитку бізнесу, виходу на нові ринки, спілкування із клієнтами, партнерами, поглиблення професійних якостей англійська потрібна як вода чи повітря, адже світ фінансів та світових економічних процесів – світ англійської мови. Звісно англійська мова не обмежується виключно економічними процесами. Можна придивитися і до інших областей. Наприклад, музика. Англійська музика? Ні, не обов’язково. Але саме представники Британії, що несли своє слово через ноти по всьому світові в ХХ столітті стали законодавцями у розвитку музики. Не завжди першість належала англійській пісні та взагалі жанр музика не асоціювалась із британцями, наприклад, в 16 столітті. Бах, Бетховен, Моцарт, Шопен, Вівальді – європейські композитори, не англосаксонського походження, але вони міцно зайняли свої місця в історії розвитку музики. Також, Бітлз та Куін, але вже в ХХ столітті, мали істотний вплив на розвиток світового музичного мистецтва. Беззаперечно, кожний музикант-початківець вбирає усі попередні надбання та знайомиться із творами, багато з яких саме написано саме англійською мовою.

До складу курсу включено навчальні посібники із цифровими варіантами та ресурсним доступом в режимі онлайн:

  • Student’s Book Pack+DVD – підручник студента із аудіо та відео матеріалами на дисках, що увійшли до учбового пакету
  • Workbook+Key+CD – зошит до підручника із відповідями в кінці навчального посібника та диском із аудіо дисками, є додатковим учбовим посібником підручника для закріплення граматичного та лексичного матеріалу
  • Teacher’s Premium Pack+CDs – включає методологію курсу, електронну версію підручника та зошита, тести для контролю знань учнів, відповіді до вправ навчальних посібників, а також онлайн доступ до ресурсів курсу для викладача
  • Student’s Book+Workbook+CDs – пакет навчальних посібників за курсом англійської мови, складається з підручника студента та робочого зошита до нього. Також до складу посібників додано диски із аудіо та відео матеріалами.

Інтернет-магазин AlefBet.com.ua пропонує розкрити свої лінгвістичні здібності, вдосконалювати їх кожного дня та отримувати насолоду від процесу вивчення англійської мови.   

Другие новости