Корзина
285 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380637692395
Alefbet.com.ua

Новинка декабря 2018: бизнес курс английского языка Business Result

Новинка декабря 2018: бизнес курс английского языка Business Result

Бизнес курс англійської мови Business Result (Бізнес Резалт) від видавництва Oxford (Оксфорд) зазнав третє видання та надрукований у оновленому, розширеному варіанті.

Основна особливість бізнес курсу англійської мови Business Result, полягає у тому, що студенти отримують навики живого спілкування без відриву від основної діяльності. Просування у вивченні мови забезпечується заради реальним ситуаціям, в яких фахівці перебувають кожного дня, адже кожного дня необхідно проводити презентації для іноземних партнерів, спілкуватися із ними електронною поштою, візуально крізь організацію онлайн-трансляції чи особисто. Також кожний, хто стикаються із світом бізнесу має справи із професійним сленгом, специфічним набором фахових слів, має читати, розуміти професійну літературу, а також грамотно висловлюватися та будувати речення у доповідях, звітах англійською мовою.

Курс англійської мови складається із декількох рівнів підготовки, а саме: Starter, Elementary, Pre-intermediate, Intermediate, Upper-intermediate, Advanced.

До складу курсу належать наступні навчальні посібники:

Книга вчителя – Teacher’s Book+DVD – методичний посібник курсу, містить дискта код доступу до онлайн ресурсів, де представлені: відео та аудіо матеріали для огляду у режимі онлайн та завантаження, приклади написання електронних листів, а також тести для студентів, що можна роздрукувати.

Підручник – Student’s Book+Online – підручник учня із кодом доступу до онлайн ресурсів курсу, де наявні аудіо та відео матеріали до кожного розділу за широким колом бізнес-ситуацій.

Диски до підручника – Class Audio CD – аудиоматеріали до виконання та прослуховування завдань підручника, є додатковим помічником.

Англійська мова на сьогодні не тільки є найпоширенішою та найуживанішою мовою серед існуючих на планеті, а також мовою ділового спілкування. Практично усі бізнес угоди в світі відбуваються із використанням англійської мови та її специфічної термінології. Не дивлячись на те, що сьогодні світ фінансів змінюється у бік азійських країн, більшість угод все ж таки відбуваються в англомовних центрах світу: в Нью-Йорку та Лондоні, Кейптауні та Таль-Авіві, Москві та Шанхаї, Гонконгу та Сінгапурі – усюди у діловому колі панує саме англійська мова. Саме тому бізнес курси з вивчення англійської мови найзатребуваніші, найпопулярніші серед кожного хто доторкається до геніального вислову ''Money makes the World go around'' – Гроші змушують Світ крутитися. Проте світ крутиться все ж таки заради людським талантам та здібностям, а разом із ним і саме життя.

Інтернет-магазин AlefBet.com.ua пропонує розвиватися разом кожному хто шукає можливості підвищити свій рівень знання англійської мови, збагатити її, здобути навики ділового фахового спілкування, використовуючи курс Business Result, друге видання.

Ми готові надати Вам доступ виключно до оригінальних книг та підручників від офіційного представника Оксфорд в Україні.

Другие новости