Корзина
245 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380503004314
+380637692395
Alefbet.com.ua

Новинка ноября 2018 года: курс немецкого языка Campus Deutsch

Новинка ноября 2018 года: курс немецкого языка Campus Deutsch

Курс німецької мови Campus Deutsch (Кампус Дойч) від видавництва Hueber (Хубер), Німеччина, створений як для іноземних студентів, що вже навчаються в німецькомовних університетах, так і для тих, хто тільки збирається там навчатися.

Курс німецької мови Campus Deutsch сприяє успішному початку навчання в ВНЗ із викладанням дисциплін німецькою.

Підручники курсу будуть в нагоду при навчанні за різними професійними напрямками.

Німецька Campus Deutsch призначена для студентів, що знаходяться в процесі переходу від мовного навчання до спеціального в німецьковомних університетах. Матеріал курсу дозволяє учням з точки зору мови та методології почати вивчати свої спеціалізовані предмети (1й та 2й семестри).

Підручники цього курсу відповідно до основних навиків навчання мови розподілені за чотирма напрямками:

Campus Deutsch – Читання – дозволяє ефективно працювати із науковими текстами.

Об’єм учбового матеріалу у книзі дозволяє використовувати незалежні популярні наукові тексти з різних дисциплін для безпосереднього навчання лексики т формування словарного запасу.

Основний текст із невеличкими коментарями, а також чотири тексти вправ із різними завданнями навчають різним методам читання та засвоєння матеріалу.

Campus Deutsch – Письмо – сприяє коректному написанню наукових текстів.

Campus Deutsch – Прослуховування та записування – формує навики правильної та привабливої презентації наукового контенту та переконливе його обговорення.

Матеріали підручників передають культурні традиції та методичні навики, сприяють подальшому успішному навчанні мови. При цьому тексти за загально науковим та гуманітарним змістом не вимагають спеціальних знань.

Заняття у класі та самоосвіта

Книги Campus Deutsch можуть бути використані в якості самовчителя для самостійного вивчення німецької мови. Відповіді до вправ можна знайти на сайті видавництва.

Кваліфіковані автори

Видавник – професор Олівер Байєрляйн та автори окремих томів мають багаторічний досвід викладання в університетах, тому вони гарно знають які мовні та методичні навики необхідні для ефективної освіти.

Підготуватися до навчання німецькою мовою в університетах Німеччини, Австрії, Швейцарії можна за допомогою оригінальних підручників та інших учбових посібників від інтернет-магазину AlefBet.com.ua

Другие новости