Корзина
245 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380503004314
+380637692395
Alefbet.com.ua

Курс немецкого языка Beste Freunde (обновленная информация)

Курс немецкого языка Beste Freunde (обновленная информация)

Підручники та зошити з німецької мови Beste Freunde (бесте фройдне) або серія «Найкращі друзі» від видавництва Hueber (Хубер).

Для кого призначений цей курс – підлітки та молодь (10-16 років) у Німеччині або за кордоном без попередніх знань німецької мови.

Учбова програма курсу включає три рівні: А1, А2, В1.

Чому курс називається «Кращі друзі» - тому що із друзями вчитися набагато цікавіше та краще.

Beste Freunde – освітня серія підручників та робочих зошитів (разом - комплект), спеціально розроблена для шкільної освіти, в якій німецька мова вивчається як іноземна. Значних результатів можна отримати навіть якщо вивчати німецьку за цими підручниками кілька годин на тиждень. Навчальний курс було розроблено завдяки перевіреним методичним та методологічним принципам викладання та навчання іноземних мов. Уроки легко запам’ятовуються, домашні завдання виконувати дуже швидко та цікаво.

Цінність досвіду спілкування німецькою мовою із друзями

Результат кращий під час навчання підлітків разом, тому підручники Beste Freunde розраховані на заняття у групах. Учбовий матеріал містить ситуації, що змальовують повсякденне життя німецької молоді у розважальних історіях. Це привносить елемент гри та мотивує вчитися.

Легкість у навчанні

Проста та зрозуміла структура побудови учбового матеріалу забезпечує чітку орієнтацію у темах, що розглядаються, а уроки гарантують різнобарв’я матеріалу. Крім того, послідовне викладання та ускладнення матеріалу забезпечує краще засвоєння німецької мови.

Тому, навчання навіть декілька годин на тиждень забезпечує отримання результатів у мовній освіті.

Практична робота та досягнення результату

Вправи у робочому зошиті повністю відповідають граматичному та лексичному матеріалу підручника, та синхронізовані до нього. Особливої уваги приділено граматичним вправам та письмовим завданням, які структуровані таким чином, що легко виконуються як у класі, так і самостійно удома.

Весь курс німецької мови Beste Freunde складається із 3х рівнів, в кожному по 2 підрівні. Структура кожного виглядаю наступним чином:

  • Kursbuch+Arbeitsbuch+CD – комплект підручника та відповідного зошита як основа учбового курсу
  • Kursbuch – підручник учня із завданнями, текстами та граматикою
  • Arbeitsbuch+CD – робочий зошит до підручника, що повністю відповідає матеріалу у ньому та допомагає засвоїти німецьку швидше
  • Lehrerhandbuch – посібник вчителя із методичними рекомендаціями щодо викладання курсу
  • Testtrainer+CD – тести щодо закріплення матеріалу
  • Диск із відеомеріалами містить відео, що можна передивитися удома або разом у класі
  • Аудіо-диски до підручника допомагають виконувати певні вправи підручника.

Застерігаємо Вас, шановні клієнти, від придбання, використання та розповсюдження піратських копій та підробок підручників та зошитів з німецької мови у Києві від офіційних представників та інтернет-магазинів видавництва Hueber в Україні, що несе кримінальну та адміністративну відповідальність.

Завжди раді бачити Вас на сторінках сайту інтернет-магазину AlefBet.com.ua

Другие новости