Корзина
245 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380503004314
+380637692395
Alefbet.com.ua

Курс английского языка Prime Time (обновленная информация)

Курс английского языка Prime Time (обновленная информация)

Курс з вивчення англійської мови Prime Time або Прайм Тайм від видавництва Express Publishing (Експрес Паблішинг) розроблено кращими фахівцями Великобританії у сфері лінгвістики для кожного, хто вивчає мову та спрямований, у першу чергу, на старші класи української школи, підлітків та дорослих. Курс із легкістю здатен зачарувати та провести у світ англійської кожну людину, яка щойно починає до п’ятого, кінцевого рівня, передбаченого курсом.

Весь матеріал, що пропонується до вивчення утворює п’ять рівнів: 1, 2, 3, 4, 5, - що відповідають загальноєвропейській системі від Elementary до Upper-Intermediate. Досягти кращого результату допоможе спільне використання всіх посібників, книг та допоміжних матеріалів, передбачених курсом Prime Time, а саме:

Student’s Book – Підручник – головний посібник курсу, складений з 6 модулів  

Workbook (воркбук) – робочий зошит, в якому весь навчальний матеріал повністю систематизований відповідно до підручника

Student’s Audio CD – диск, що допомагає виконувати деякі вправи підручника

Class Audio CD – допоміжний аудіо матеріал, необхідний для виконання завдань у школі

Teacher’s Book – методичні рекомендації вчителю від розробників курсу, містить найкращі зарубіжні практики

Teacher’s Resource Pack CD – насамперед, це диск, що містить додаткові матеріали для вчителя, тести

Public Speaking Skills Teacher’s Book – навчальний посібник вчителя щодо розвитку презентаційних навиків учнів

Public Speaking Skills Student’s Book – книга студента, що містить вправи посилення навиків презентації.

В нашому інтернет-магазині alefbet.com.ua на сьогодні представлені основні тематичні навчальні посібники з курсу Prime Time, що користуються найбільшою популярністю – це підручник, робочий зошит до нього, а також комплект цих книг, книга вчителя. Диски і інший допоміжний матеріал доступні в режимі коментарів до заказу на сайті, за телефоном чи у вайбері. Сподіваємося у подальшому забезпечити більш широкий асортимент підручників.

Усі книги мають дві ціни: роздрібна та оптова. Оптова ціна передбачена на кількість від 15 до 30, або 60 комплектів в залежності від вартості навчального посібника. Комплекти підручників та зошитів передбачені за оптовою ціною від 15 одиниць. На кожні 15 є книга вчителя у подарунок. Виконуються усі замовлення на класи за передплатою протягом 2-3 робочих днів.

Також застерігаємо від придбання, використання та поширення будь-яких підробок та незаконних копій офіційних оригінальних видань із цвітними яскравими ілюстраціями, що порушую українське та міжнародне авторське право.

Інтернет-магазин alefbet.com.ua бажає кожному успіхів у досягнені заповітних цілей.

Другие новости