Корзина
282 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380637692395
Alefbet.com.ua

Курс английского языка Fly High (обновлённая информация)

Курс английского языка Fly High (обновлённая информация)

Курс англійської мови Fly High розроблений за кращими методиками для молодших школярів. Вбирає в себе різні техніки викладання мови. Навчальні посібники містять диски із аудіо та інтересним, захоплюючим матеріалом, що допомагає із легкістю засвоїти матеріал. Сама методика викладання за цим курсом поєдную традиційну школу із новими розробками НУШу – Новою українською школою (що стартувала у 2018 році), коли уроки стають інтерактивними та поєднують у собі елементи гри, виконання завдань, вправ та всіх видів активної рухомої діяльності. Таким чином, викладачі через більш привабливий підхід для дітей досягають запланованих цілей.

Традиційний підхід у навчанні іноземних мов далеко вже позаду, а завдяки офіційним представництвам зарубіжних видавництв в України, наприклад, Pearson, стають доступними кращі практики британських лінгвістів. Курс англійської мови Fly High тому яскраве підтвердження. Цінність даного видання полягає передусім у чітко структурованих допоміжних матеріалах. Рівень складності посилюється із кожним наступним розділом, однак учні практично не звертають на це увагу, тому що повністю залучені у процес та отримують насолоду скоріше від гри, ніж від вивчення окремих слів.

Підручники Fly High складені із вправ, на меті яких постає підвищення загального рівня розвитку дитячих здібностей у навчанні. Наприклад, курс вміщує матеріал для підготовки до Різдва: пісні, ігри, вірші, тощо.

Також кожний вчитель отримую доступ до онлайн ресурсів, де наявні тести для дітей, за допомогою яких можна оцінити рівень знань кожної дитини. Тести побудовані таким чином, що діти проходять їх із легкістю, їх не складно виконати.

Кожний рівень курсу англійської мови Fly High містить наступні матеріали:

  • Pupil’s Book with CD – підручник учня із диском для виконання вправ
  • Activity Book with CD – робочий зошит учня до підручника із диском
  • Fun Grammar Pupil’s Book with CD – підручник з граматики з диском для учня
  • Fun Grammar Teacher’s Guide with CD – посібник вчителя з тестами з граматики
  • Teacher’s Guide – книга для вчителя з тестами для учнів
  • Class Audio CD – диск із аудиозаписами для вчителю на допомогу до проведення уроку
  • Pupil’s Book + Activity Book + 2 CD – комплект підручник, зошит та 2 диски, кожний до окремого посібника усередині.

Остерігайтеся підробок та піратських копій. Офіційні видання можна придбати у інтернет-магазині alefbet.com.ua

Другие новости