Продавец AlefBet.com.ua развивает свой бизнес на Prom.ua 4 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
452 отзыва
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38063-769-23-95
+380637692395
+380678873938
Alefbet.com.ua

Новый курс английского языка Super Minds - новинка осени 2018

Новый курс английского языка Super Minds - новинка осени 2018

Курс з англійської мови Super Minds розроблено спеціально для учнів-початківців та спрямований на посилення пам’яті, тренує розумові здібності та посилює мовні навички.

Super Minds представлено 7 рівнями навчання – Starter, 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Створений командою кваліфікованих спеціалістів, курс дозволяє розкрити весь потенціал здібностей учнів. Методологія курсу розрахована у першу чергу на розвиток навичок мислення та креативність ідей. На протязі навчання на поліпшення результатів кожні 2 рівні додають новий рівень матеріалу.

Велика увага приділена питанням фонетики. Автор курсу надає деталізований навчальний план, синтезований у книги для вчителя до кожного рівня окремо, де можна ознайомитися із методологією викладання, підходами у навчанні, кращими практиками та результатами дослідів. Також у посібниках міститься теоретична інформація, що спрямована надати істотної підтримки викладачу у питаннях викладання фонетичного матеріалу.

Однією з головних рис курсу є розвиток мислення та розумових здібностей кожної дитини. Дослідження надають наступну інформацію: якщо учень постійно тренує свій мозок, його когнітивні здібності покращуються та надають можливість вирішувати більш складні задачі різного рівня, пов’язаних із матеріалами вивчення.

Таким чином, дитина, спостерігаючи за успіхами, бажаю продовжувати навчання, а його самооцінка зростає. Навіть найуспішніші люди планети на народилися такими, а досягли успіху у різних областях життєдіяльності завдяки неймовірної працьовитості.

На офіційному сайті видавництва Cambridge University Press у відповідному розділі можна знайти посилання на канал у Youtube, де є матеріали, що допоможуть вести урок.

Структура кожного рівня виглядає таким чином:

Student’s Book + DVD – Підручник учня із відеоматеріалами

Workbook + Online Recourses – Робочий зошит із вправами онлайн, що надає змогу вчителю бачити результати кожної дитини у режимі реального часу

Grammar Practice Book – Підручник із граматики

Teacher’s book – Книга для вчителя, що містить методологію викладання

Teacher’s Recourse Book + CD – книга вчителя із інтерактивним матеріалом, який допомогає виконати учбовий план

Posters – Плакати містять схематичний матеріал

Flashcards – Картки із зображеннями, що використовуються для виконання певних вправ.

Student’s Book + Workbook + DVD Online Recourses – комплект посібників, до якого належить підручник із диском та зошит учня.

Super Minds – це перший крок у світ фонетики англійської мови від інтернет-магазину alefbet.com.ua

 

Другие новости