Корзина
272 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380637692395
Alefbet.com.ua

Англійська мова - найпопулярніша у світі!

Англійська мова - найпопулярніша у світі!

Англійська мова одна з офіційних мов Організації Об’єднаних Націй, найпоширеніша мова земної кулі, що використовується усюди. Такого успіху та свого розквіту англійська мова набула завдяки агресивної політиці Великобританії на протязі кількох століть, а сама Британська імперія вважається найбільшою серед тих, що коли-небудь існували взагалі.

Англійська мова – мова великих винахідників, вчених, філософів, письменників, драматургів, артистів, музикантів, політиків та монархів.

Ми намагалися зібрати у нашому інтернет-магазину найцікавіші та найзатребуваніші курси із вивчення англійської мови для дуже юних, школярів, студентів, дорослих. Також приділяємо належної уваги додатковим матеріалам, що використовуються паралельно із основним курсом: словники, посібники із граматики, самовчителі, розмовники, книги для читання у оригіналі.

Всі посібники, що є у наявності на сайті розділені за групами та мають певну ступінь складності та оволодіння мовою: посібники із фонетики, посібники з підготовки до міжнародних сертифікованих іспитів та підручники із робочими зошитами за спеціалізованими курсами за певним напрямком діяльності (наприклад, Business Result 2nd edition).

Видавництва, що представлені на нашому сайті:

 • Oxford University Press – видавництво всесвітньовідомого ВУЗу
 • Cambridge University Press – спеціалізоване видавництво університету Cambridge, Англия
 • Person – британське видавництво із штаб-квартирою у Лондоні
 • Express Publishing – англійське видавництво, що знаходиться у Беркшир, Великобританія.   
 • Macmillan – одне із найстаріших видавництв Європи із світовим ім’ям, що працює вже більш ніж 175 років.

До структури курсів англійської мови належать наступні посібники: Student’s Book, Pupils Book, Teacher’s Book, Teacher’s Resource Book, Teacher’s Guide, Grammar Book, Vocabulary, Flashcards, CD, DVD, Readers.

Усі підручники та зошити (комплект) ліцензовані та представлені від офіційного виробника. Також звертаємо Вашу увагу на наявність копій та підробок. Усі ціни на продукцію встановлюються офіційними представниками видавництв в Україні та єдині на всій території країни. Просимо не порушувати законодавство України щодо авторського права і не спонсорувати розвиток незаконної торгівлі в країні.

Із повагою,

Інтернет-магазин alefbet.com.ua

Другие статьи
 • Евровидение скоро в Португалии!
  Евровидение скоро в Португалии!
  Евровидение 2018 С каждым годом Украина все больше открывается всему миру, показывая красоту и богатство своей культуры и истории. в прошлом году Киев принял песенный конкурс Евровидение 2017...
  Евровидение скоро в Португалии!
 • Ольга Гись
  Ольга Гись
  Гись Ольга Михайловна (нар.1959, Ивано-Франковск) - украинский ученый, психолог, педагог. Автор программы развития продуктивного мышления учащихся младшего школьного возраста, воплощенной в ряде учебных заведений Украины.
  Ольга Гись